Rabat 10% dla członków PTTK w księgarni

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK nawiązał współpracę z Księgarnią Rolniczo-Podróżniczą oraz Literacką, w ramach której udzielany będzie rabat 10% dla członków PTTK.

Przy zakupie w księgarni należy okazać ważną legitymację PTTK.

 

  • Księgarnia Rolniczo-Podróżnicza znajdująca się w centrum Olsztyna (przy ulicy Dąbrowszczaków 7) istnieje ponad 50 lat. W swojej ofercie posiada szeroki wybór podręczników szkolnych do wszystkich klas szkolnych, literatury z zakresu ogrodnictwa, rolnictwa, sadownictwa oraz poradników z zakresu hodowli koni, psów i kotów itp.
    Dla podróżujących i turystów proponuje literaturę podróżniczą, albumy, duży wybór map i przewodników takich wydawnictw jak m.in. Pascal, Lonely Planet.

  • Księgarnia Literacka im. C.K. Norwida (Plac Konstytucji 3 Maja 3) zaprasza wszystkich miłośników literatury pięknej od poezji poprzez romanse do literatury klasycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przez cały rok prowadzimy sprzedaż podręczników szkolnych i językowych oraz artykułów szkolnych. Księgarnia specjalizuje się w szeroko rozumianej literaturze humanistycznej. Posiada mocno rozbudowane działy z pedagogiki w tym bardzo dużą ofertę z pedagogiki specjalnej.

 


Księgarnia Rolnicza i Podróżnicza
ul. Dąbrowszczaków 7
tel. 089-527-35-12

Księgarnia Literacka im. Cypriana Kamila Norwida
Pl. Konstytucji 3 Maja 3
tel. 089-533-62-24

www.zielski.osdw.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.