Konkurs na Ambasadora Mazur

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK przy wsparciu Zarządu Województwa Warmińsko- Mazurskiego rozpoczyna wielki konkurs na Ambasadora Mazur.

Wszyscy Polacy mieszkający poza granicami kraju będą mieli szansę wesprzeć Mazury w światowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury a przy tym wygrać wspaniałą nagrodę- wyjazd do jednego z najpiękniejszych zakątków Mazur. Szczegóły i regulamin konkursu na stronie projektu na www.facebook.pl (strona "Ambasador Mazur"). W naszych działaniach wspierają nas partnerzy polscy i zagraniczni, m.in. :Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Puls Polonii (Australia),Polskie Radio w Górnej Austrii (Austria),Polonica (Austria),Tygodnik Wileńszczyzny (Litwa),Gazetka (Belgia), Fundacja Borussia i Gospodarstwo Agroturystyczne "Trzy Świerki" (Galwiecie).

Konkurs odbywa się w ramach realizacji zadania publicznego "Rozwój turystyki" (CEL 2 - Promocja udziału Wielkich Jezior Mazurskich w konkursie na 7 Nowych Cudów Natury)

 

Mazury mają szansę zostać uznane za jeden z cudów natury, dla nas od zawsze były przyrodniczym cudem, spraw, by ich piękno docenili ludzie na całym świecie!