Nowe kajaki w PTTK

Z ostatniej chwili: Koleżanki i koledzy, spieszę donieść wszystkim, że zrobiliśmy sobie prezent na 65 lecie! W sobotę przyjechały z Żukowa do Olsztyna nowiutkie, nowoczesne kajaki. Kupiliśmy ich 11, dziesięć dwuosobowych oraz 1 jedynkę.

W najbliższym czasie zaprosimy wszystkich członków oddziału na prezentację nowego sprzętu i oczywiście na sprawdzenie jego na wodzie.

Tym czasem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na imiona dla naszych nowych kajaków. Szukamy celnego pomysłu, by nasze nowe jednostki pływające nie były bezimienną masą plastiku. Przy wyborze imion kajaków oceniane będą następujące elementy: innowacyjność, spójność, nietuzinkowość. Imiona mogą być jedno lub dwuczłonowe. Dopuszczamy możliwość odmiennej symboliki kajaka jedno osobowego od dwuosobowych.

Pomysły prosimy zgłaszać do 30 maja bieżącego roku pocztą internetową lub tradycyjnie z dopiskiem „imię dla kajaka”. Wyboru nazwy dla naszych nowych kajaków dokona specjalnie powołana do tego celu komisja. Wyniki konkursu zaprezentowane zostaną na stronie internetowej naszego Oddziału oraz rozesłane listą mailingową.

Wybrane imiona zostaną umieszczone na kadłubach naszych nowych kajaków wraz z numeracją i oznaczeniami oddziałowymi.

Wśród uczestników konkursu rozlosowane zostaną drobne upominki.

Liczymy, iż nasza nowa flota będzie chlubą i wizytówka naszego Oddziału PTTK i godnie zastąpi swoich wysłużonych poprzedników.

 

Marian Jurak, Milan Rzepkowski