Konkurs AMBASADOREM MAZUR

"I TY zostań AMBASADOREM MAZUR" konkurs dla Polaków mieszkających za granicą. Do wygrania 7 dni w cudownej Krainie Wielkich Jezior!

W związku z trwającym głosowaniem na 7 Nowych Cudów Natury, Oddział Warmińsko-Mazurski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Olsztynie oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosiły konkurs dla osób polskiego pochodzenia, mieszkających poza Polską.

Nagrodą w konkursie jest tygodniowy pobyt na Mazurach dla dwóch osób. Nagroda obejmuje m.in. noclegi, wyżywienie, zwrot kosztów transportu, zwiedzanie z przewodnikiem i wiele atrakcji. Zwycięzca otrzyma także tytuł Polonijnego Ambasadora Mazur. Celem konkursu jest promowanie głosowania na Mazury jako kandydata w światowym plebiscycie mającym wyłonić 7 Nowych Cudów Natury.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytania dotyczące Mazur, a odpowiedzi wysłać pocztą lub mailem w terminie do 30 czerwca 2011 r. na adres: Oddział Warmińsko-Mazurski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Olsztynie, ul. Staromiejska 1 lok 13, 10-950 Olsztyn, Polska lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Dla nas Mazury od zawsze były jednym z 7 Cudów Świata. Spraw, by ich piękno doceniono na całym świecie!

 

Pobierz regulamin konkursu PDF.

 

Organizator projektu: Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie.
Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego