Konkurs „Przyroda Warmii i Mazur”

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody Warmii i Mazur do udziału w dwóch konkursach przyrodniczych. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

 

 

1. Konkurs fotograficzny.

Należy nadesłać pocztą e-mail na adres redakcji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) samodzielnie wykonaną fotografię przedstawiającą przyrodę Warmii i Mazur (np. fauna, flora, ochrona przyrody, jezioro, krajobraz naturalny itd.). Preferowane są pliki JPG w rozmiarze minimalnym 2 Mpix. Komisja konkursowa oceni fotografie na podstawie kryteriów (opisanych w regulaminie) i wybierze 3 osoby, które nadesłały najładniejsze fotografie. Nagrodami są 3 zestawy sprzętu turystycznego. Nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na łamach portalu www.przyroda.mazury.pl.

 

2. Konkurs na opis wycieczki.

Należy opisać trasę (propozycje) wycieczki na terenie parków lub rezerwatów na Warmii i Mazurach. Może to być propozycja wycieczki pieszej, rowerowej lub spływu kajakowego. Komisja konkursowa oceni opisy wycieczek na podstawie kryteriów (opisanych w regulaminie) i wybierze 3 osoby, które nadesłały najciekawszy i poprawny merytorycznie opis. Nagrodami są 3 zestawy sprzętu turystycznego oraz mapy. Nagrodzone opisy zostaną opublikowane na łamach portalu www.przyroda.mazury.pl.

 

Oba konkursy trwają do 30 października 2012 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20 listopada 2012 r. o godz.19:00 na Spotkaniu Turystów TRAMP w Olsztynie w Galerii SOWA przy ul.Zamkowej 1.

 

 

Regulamin konkursu oraz informacje o nagrodach - regulamin.pdf

 

 

Organizatorzy konkursu:

  • Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK
  • Portal www.przyroda.mazury.pl
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

 

Partnerzy konkursu:

  • Wydział Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie
  • Sklep Turystyczny Olimp w Olsztynie
  • Wydawnictwo Kartograficzne "Compass"

 

Patronat medialny:

  • Gazeta Turystyczna (www.gazeta.mazury.pl)