Podsumowanie sezonu rowerowego 2013

Stowarzyszenie Centrum Turystyki Aktywnej KOŁDOROM zaprasza rowerzystów uczestniczących w wycieczkach rowerowych rodzinnych "krótkich" w ramach IV edycji Olsztyn. Aktywnie! i kampanii JAdę, NIE TANKUJĘ oraz sympatyków na uroczyste podsumowanie sezonu rowerowego z KOŁODROM.

Spotkanie rozpocznie się w dniu 27 października 2013 (niedziela) o godz. 12:00 w sali nr 219 Urzędu Miasta Olsztyn.

Wzorem lat ubiegłych dla chętnych planujemy krótki rajd rowerowy trasą im. Zbigniewa Rojka spod Ratusza i wokół Jez. Długiego, który rozpocznie się o godz. 10:30 i zakończy w olsztyńskim Ratuszu. Rowery pozostawimy w bezpiecznym miejscu. Rowerzystów, którzy odstawili rowery do piwnicy, zapraszamy do Ratusza na godz. 11:40. Podsumowanie rozpoczniemy o godz. 12:00.

Podczas spotkania zostanie wyświetlona prezentacja multimedialna z tegorocznych wycieczek rowerowych, w której przedstawimy - Jak było, co się zmieniło? O tym i nie tylko, dowiemy się podczas podsumowania.

Będzie wyświetlony film z wakacyjnej wycieczki rowerowej członków KOŁODROM do Karlskrony w Szwecji i po Obwodzie Kaliningradzkim. W trakcie spotkania zostaną wręczone podziękowania partnerom i najaktywniejszym członkom Stowarzyszenia oraz dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu "Na najaktywniejszego uczestnika i uczestniczkę" zorganizowanego w ramach Olsztyn. Aktywnie! Wśród uczestników, którzy wpiszą się na listę zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Jak zawsze najmłodszy uczestnik wycieczki rowerowej otrzyma nagrodę rzeczową. Będzie również słodki poczęstunek. Zakończenie podsumowania ok. godz. 14:00.

Informacje znajdują się na stronie: http://kolodrom.olsztyn.pl/2013/10/12/zapraszamy-na-podsumowanie-sezonu-rowerowego-kolodrom-2013/