Spływaj z nami - 01.08.2009

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie przy współpracy z Urzędem Miasta Olsztyn zaprasza do udziału w kolejnym spływie kajakowym. Najbliższy spływ odbędzie się dnia 1 sierpnia (sobota).

 

Trasa spływu:  Bartąg - Olsztyn do elektrowni Łyna. Zbiórka uczestników w Bartągu  przy moście drogowym na Łynie, dojazd na miejsce zbiórki autobusem linii 29 o 9.03 z pętli na ulicy Jarockiej, powrót z miejsca zakończenia spływu autobusem MPK linii 23 z przystanku Las Miejski , autobus odjeżdża 15 minut po każdej pełnej godzinie.

 

Zapisy przyjmowane są w biurze Oddziału Warmińsko - Mazurskiego PTTK w Olsztynie przy ulicy Staromiejskiej 1 w godzinach 12.00 – 16.00  do dnia 31 lipca 2009. Koszt spływu  9 zł od osoby. Spływ organizowany jest dla osób dorosłych. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą uczestniczyć w spływie tylko pod opieka osób dorosłych, które ponoszą za  nie odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają: miejsce w kajaku z niezbędnym wyposażeniem, opiekę przewodników i ratownika. Uczestnicy spływu nie będący członkami PTTK ubezpieczają się we własnym zakresie.