Wycieczka rowerowa Tour de Cranz 03-04.09.2016

Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza na zagraniczną wycieczkę rowerową po Obwodzie Kaliningradzkim oraz udziału w przejeździe rowerowym Tour de Cranz, w dniach 3-4 września 2016 r.

Zapisy na wycieczkę rowerową poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 895273665 (pn.-czw. 12-16 lub pt. 11-14) w terminie do dnia 31 lipca 2016. Ilość miejsc ograniczona. W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego do uczestnika oraz datę ważności wizy MRG.

Wysokość wpisowego 100 PLN płatna w terminie do 5 dni od dnia otrzymaniu potwierdzenia udziału. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wpisowe obejmuje: opiekę przewodnicką, pamiątkowy znaczek, jeden nocleg w Kaliningradzie, wycieczkę po Kaliningradzie, udział w przejeździe rowerowy Tour de Cranz 2016 (łączny dystans 70 km) na trasie Kaliningrad - Zielonogradsk - Kaliningrad (okolicznościowa koszulka do osobistego odbioru przez uczestnika na zakończenie rajdu).

Warunki udziału: posiadanie wizy MRG ważnej co najmniej 6 miesięcy, kask rowerowy, prowiant i picie we własnym zakresie, ubranie stosowne do warunków pogodowych, własny rower, przygotowanie kondycyjnie siebie oraz technicznie roweru do wyprawy.

Program

- wspólny przejazd z rowerami do Kaliningradu,

- spotkanie z rowerzystami z Obwodu Kaliningradzkiego,

- wycieczka rowerowa po Kaliningradzie ok. 30 km,

- nocleg w Kaliningradzie,

- udział w zorganizowanym przejeździe rowerowym Tour de Cranz na trasie Kaliningrad - Zielonogradsk - Kaliningrad o łącznej długości ok. 70 km.

 

Więcej informacji http://www.4r.olsztyn.pl