Rajd Góry Warmii i Mazur – sobota 27.09.2014

Klub Turystki Górskiej GRAŃ zaprasza na rajd pieszy z cyklu "Rajd Góry Warmii i Mazur" dnia 27.09.2014. Rajd odbędzie się z okazji Światowego Dnia Turystyki. Trasa rajdu: Mrągowo - szlak żółty - jezioro Czos - Góra Czterech Wiatrów - Mrągowo. Dystans około 14 km.

 

 

Opis szlaku: http://www.szlaki.mazury.pl/Mragowo-jezioro-Czos-Gora-Czterech-Wiatrow/szlak-141

 

Odjazd autobusów z Olsztyna:

1) bus - odjazd o godz. 9:00 przy Pl. Konstytucji 3-maja.

2) lub autobus w ramach Zlotu "Zadyszka" - odjazd o godz. 9:00, parking przy ul. Nowowiejskiego.

Spotkanie uczestników: Dworzec PKS w Mrągowie o godz. 10:30.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie. Informacje o rajdzie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w Zlocie Turystów ZADYSZKA w Sorkwitach, wpisowe 15 zł, koszt autobusu 20 zł (przejazd w dwie strony). Płatne w biurze Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie (ul.Staromiejska 1/13). Dla osób nie uczestniczących w Zlocie możliwy jest powrót busem lub PKS z Mrągowa do Olsztyna. Informacje o zlocie: www.mazury.pttk.pl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.