Wędrówki Rodzinne - 28.09.2014

Koło Rodzinne „Laurencja” zaprasza w dniu 28.09.2014r. na 50 rajd pieszy Pałacowe „Wędrówki Rodzinne” szlakiem Pałaców i dworów okolic Mrągowa.

 

Trasa: SZESTNO  -  zespół pałacowo - dworski z XIX w BOŻE  -  zespół dworsko- parkowy z XIXw z dobrze zachowaną zabudową gospodarczą KOCZARKI - wieś ariańska z dworem z XVII w NAKOMIADY - pałac, park, kaplica, cmentarz rodowy Hoverbecków. Manufaktura pieców kaflowych (jest możliwość zakupienia miniatury pieca w cenie 150 zł).

 

Wyjazd o godz. 8.00 spod Hotelu „Gromada” przy ul. Kościuszki. Planowany powrót ok. godz. 18.00. Koszt 30 zł. od osoby. Zgłoszenia wraz z wpłatą przyjmowane są w Oddziale Warmińsko-Mazurskim PTTK do 22 września 2014r. w godzinach 13 – 16-ta. Ilość miejsc ograniczona.

 

Rajd poprowadzą Irena Dunajska i Ula Bełza.

 

 

Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie.

 


 

 

Rabaty dla członków PTTK

Przypominamy o rabatach na okazanie legitymacji PTTK. Rabat 10% w sklepie turystycznym HiMountain w całej Polsce (np. Olsztyn, REAL ul.Sikorskiego 2b).

Informacje: http://www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html

 


Oddział Warmińsko-Mazurskiego PTTK na Facebook. Wejdź i zobacz!

http://www.facebook.com/olsztyn.pttk