Rajd Zdobywamy Siedmiomilowe - 15 listopada 2015

Dnia 15 listopada 2015 roku wybierzemy się z Laurencją na rajd z cyklu Zdobywamy Siedmiomilowe Buty.

 

Spotkamy się o godzinie 10.30 przy Moście Zamkowym obok Ławeczki Kopernika.Wyruszymy z biegiem Łyny przez Park Centralny,byłe jezioro Płociduga do pętli MPK w Starym Dworze.Po drodze wstąpimy do Muzeum Nowoczesności obejrzeć niezwykle interesujące ekspozycje przedstawiające historię naszego regionu i miasta. Długość trasy 7 km.

Dnia 20 grudnia ,jak co roku, odbędzie się rajd z Mikołajem, na którym spotykamy się przy ognisku i dzieci otrzymują słodkie paczki od Mikołaja.Wpłaty 25 złotych na przygotowanie prezentu na rajdzie listopadowym lub zebraniach Koła Rodzinnego „Laurencja” w Klubie Turysty ul.Staromiejska 1\13 (siedziba PTTK) w dniu 4 grudnia o godzinie 17.00- nie przyjmujemy wpłat w biurze PTTK.

 

Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie. 


 

 

Rabaty dla członków PTTK

Przypominamy o rabatach na okazanie legitymacji PTTK. Rabat 10% w sklepie turystycznym HiMountain w całej Polsce (np. Olsztyn, REAL ul.Sikorskiego 2b).

Informacje: http://www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html

 


Oddział Warmińsko-Mazurskiego PTTK na Facebook. Wejdź i zobacz!

http://www.facebook.com/olsztyn.pttk