Rajd Zdobywamy Siedmiomilowe Buty - niedziela 15.05.2016

W niedzielę 15 maja wybieramy się Kołem Rodzinnym "Laurencja" po raz trzeci w tym sezonie Olsztyn.Aktywnie na rodzinny rajd Zdobywamy Siedmiomilowe Buty.

Zbiórka uczestników o godzinie 9.45 przy kasach PKP Olsztyn Główny, odjazd pociągu relacji Bydgoszcz do Naterek o godzinie 10.00 (bilety kupowane we własnym zakresie). Trasa : Naterki-Lasy Kudypskie-Arboretum o długości 7 km. Powrót autobusami miejskimi linii 107 z Kudyp o godzinie 15.30. W trakcie rajdu zwiedzamy arboretum ( bilety wstępu 5 normalny i 3 ulgowy).Chętni mogą pobrać aplikację mobilną na smarfony Leśne Arbiretum Warmii i Mazur. W maju obchodzimy 70 rocznicę powstania Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie, prosimy o przyniesienie okolicznościowych rysunków- przewidziane nagrody. Prosimy uczestników o zabranie ze sobą posiadanych książeczek odznak turystycznych. Rajd poprowadzi prezes Oddziału przewodnik Marian Jurak. W trakcie rajdu będą zbierane zapisy i wpłaty 35 zł (30 zł dzieci do lat 7) na wycieczkę autokarową Nidzica (zamek)-Rezerwat Źródła Rzeki Łyny, która odbędzie się 19 czerwca 2016.

 

Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie.

 


 

 

 

Rabaty dla członków PTTK

Przypominamy o rabatach na okazanie legitymacji PTTK. Rabat 10% w sklepie Rowerowym GIANT (Olsztyn ul.Sikorskiego 17).

Informacje: http://www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html


 


Oddział Warmińsko-Mazurskiego PTTK na Facebook. Wejdź i zobacz!

http://www.facebook.com/olsztyn.pttk