Wędrówki Rodzinne - 19.06.2016

Koło Rodzinne „Laurencja” oraz Koło Przewodników zapraszają w niedzielę 19 czerwca 2016 r. na 78 rajd z cyklu „Wędrówki Rodzinne” zdobywamy odznakę „Śladami Mikołaja Kopernika”.

Trasa: szlak czerwony: Mingajny–Henrykowo–Pieniężno (około 16 km). Zbiórka o godz. 8:40 na dworcu PKS w Olsztynie. Wyjazd do Lidzbarka o godz. 9:00, przesiadka do Mingajn o godz. 10:30 (koszt biletów 5 zł + 7 zł). Na trasie przewidziane ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). W Pieniężnie zwiedzimy kościół pw. Św Piotra i Pawła oraz ruiny zamku Kapituły Warmińskiej. Jeżeli czas pozwoli wejdziemy do Rezerwatu Dolina Rzeki Wałszy i zobaczymy najwyższy czynny most kolejowy w Polsce. Powrót autobusem o godz. 18:14 – w Olsztynie będziemy o godz. 19:55 lub pociągiem o 18:41 – w Olsztynie będziemy o 20:06 (koszt biletu 16,10 zł). Łączny koszt biletów 28,10 uczestnicy ponoszą sami. Rajd poprowadzi przewodnik terenowy PTTK Sławomir Malinowski.

 

Koszty przejazdów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Członkowie PTTK z opłaconą na bieżąco składką są ubezpieczeni. Pozostałe osoby mogą ubezpieczyć się we własnym zakresie.

 


 

 

 

Rabaty dla członków PTTK

Przypominamy o rabatach na okazanie legitymacji PTTK. Rabat 20% w Stadninie Koni KURKI

Informacje: http://www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html


 


Oddział Warmińsko-Mazurskiego PTTK na Facebook. Wejdź i zobacz!

http://www.facebook.com/olsztyn.pttk