Pozostałe imprezy

Wędrówki rodzinne

Koło Rodzinne „Laurencja” Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie zaprasza w dniu 08.01.2017r. na 88  „Wędrówki Rodzinne”  z cyklu „Tajemnice miast i miasteczek Warmii i Mazur” Poznajemy ciekawe miejsca gminy Gietrzwałd".

Czytaj więcej...

Spływ Wiosenny Łyną- 20.03.2016

To zdarza się raz tylko w roku

Dokładnie, gdy kończy się mróz

Z początku jest dziwny niepokój

Aż nagle coś pada na mózg...

Prawda? No więc zaczynamy sezon kajakowania. Zapraszamy na wiosenny spływ kajakowy Łyną.

Czytaj więcej...

Dwubój flisacki 2015

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie zaprasza miłośników dwóch kółek i kajaków na jednodniową wycieczkę rowerowo-kajakową "Dwubój flisacki" organizowaną w dniu 30 sierpnia 2015 r.(niedziela).

Czytaj więcej...

Rajd w Sudety – oderwij się od zgiełku codzienności

Olsztyński Klub GRAŃ już od kilkunastu lat organizuje dwutygodniowe wakacyjne rajdy w piękne polskie góry. W ich trakcie uczestnicy poznają przepiękną górską przyrodę, zwiedzają atrakcyjne zabytki i przemierzają malownicze górskie szlaki turystyczne. W tym roku w dniach 1-14 sierpnia klub zaprasza miłośników turystyki i górskich wędrówek w Sudety. Trasa rajdu wiedzie przez Góry Izerskie, Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kamienne.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa Tour de Cranz - 05-06.09.2015

Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza na zagraniczną wycieczkę rowerową do Obwodu Kaliningradzkiego oraz udziału w przejeździe rowerowym Tour de Cranz, w dniach 5-6 września 2015 r.

Zapisy na wycieczkę rowerową poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 895273665 (pn.-czw. 12-16 lub pt. 11-14) w terminie do dnia 31 lipca 2015. W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, numer telefonu do uczestnika oraz datę ważności wizy MRG.

więcej informacji...