Home Spotkania kół i klubów Zebranie Klubu Turystyki Wodnej - czwartek 27.04.2017
Zebranie Klubu Turystyki Wodnej - czwartek 27.04.2017 Drukuj

Klub Turystyki Wodnej KILWATER  zaprasza serdecznie członków, oraz sympatyków klubu na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, dnia 27 kwietnia 2017 roku. Start o godz. 18:00 w siedzibie PTTK, ulica Staromiejska 1.

Ponadto dnia 7 maja o godzinie 18.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej (ul.Bajkowa 15, Olsztyn Pieczewo) po raz dziesiąty na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego, lotniczego i podróżniczego w odprawiona zostanie Msza Święta. Modlimy się w intencji szczęśliwych powrotów oraz za tych, co odeszli na wieczną wachtę. Specjalnie na tę okazję oprawę muzyczną przygotował zespół MOCNI W WIERZE pod batutą Piotra Serbintowicza, a okolicznościowy wystrój kościoła, młodzi żeglarze z Pałacu Młodzieży w Olsztynie pod opieką Jolanty Piotrowicz.

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting