Home Wycieczki piesze Zdobywamy Siedmiomilowe Buty - niedziela 19.03.2017.
Zdobywamy Siedmiomilowe Buty - niedziela 19.03.2017. Drukuj

Serdecznie zapraszamy dzieci z opiekunami w niedzielę 19 marca na 310 rajd Zdobywamy Siedmiomilowe Buty,pierwszy w tym roku w cyklu Olsztyn Aktywnie, w trakcie którego będziemy żegnać zimę i witać wiosnę.

Zbiórka uczestników na przystanku Las Miejski o godzinie 10.40. Dojazd autobusem miejskim linii 117- odjazd z Centrum 10.28,z Jakubowa 10.36. Osoby zmotoryzowane mogą zostawić samochody w Jakubowie i dojechać autobusem - koniec rajdu na pętli autobusowej przy CEIIK-u. W trakcie rajdu organizujemy konkurs na najładniejszą i najbardziej pomysłową marzannę. Uczestników prosimy o wykonanie marzann z ekologicznych materiałów, które można spalić (papier, słoma, wiklina, drewno).Nagrody przewidziane w kilku kategoriach wiekowych. Trasa :Las Miejski-elektrownia Łyna-szlak żółty-Most Smętka-Jakubowo CEIiK o długości 4 km. Rajd poprowadzi Mariusz Wiżynis-Gawroński.

 


 

 

 

Rabaty dla członków PTTK

Przypominamy o rabatach na okazanie legitymacji PTTK. Rabat 20% w Stadninie Koni KURKI

Informacje: http://www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html


 


Oddział Warmińsko-Mazurskiego PTTK na Facebook. Wejdź i zobacz!

http://www.facebook.com/olsztyn.pttk

 

 

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Wykonanie strony internetowej www.webmaster.olsztyn.pl. UWAGA. Strona używa plików cookies (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację cookies).