Home Wycieczki piesze Wędrówki Rodzinne - 21 maja 2017
Wędrówki Rodzinne - 21 maja 2017 Drukuj

Razem z Kołem Przewodników Turystycznych zapraszamy w niedzielę 21 maja 2017 na 96 „Wędrówki Rodzinne-zdobywamy Regionalną Odznakę Krajoznawczą”.

 

Zbiórka na dworcu PKP Olsztyn Główny o godz. 10.00, wyjazd pociągiem Polregio do Ostródy o godzinie 10.26 (relacja Bydgoszcz). Rozpoczęcie wycieczki na dworcu kolejowym w Ostródzie o godzinie 11.10. Powrót z Ostródy o godzinie 15.09 i z Lubajn do Olsztyna pociągiem Polregio o godz.17.44.

Program podstawowy dla wszystkich zwiedzanie Ostródy (do 14:30): Muzeum w zamku krzyżackim (bilety 4/3 zł), promenada nad jeziorem Drwęckim, Brama Garncarska,cmentarz Polska Górka. Program rozszerzony dla chętnych rajd pieszy: Ostróda – Międzylesie – Lubajny (9 km). Podczas rajdu odwiedzone zostaną obiekty do Kanonu Odznaki. Koszty przejazdu na trasie Olsztyn – Ostróda, Lubajny – Olsztyn i biletu wstęlu do muzrum uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Rajd poprowadzi przewodnik terenowy PTTK Elwira Kowalska.

 

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Wykonanie strony internetowej www.webmaster.olsztyn.pl. UWAGA. Strona używa plików cookies (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację cookies).