Home Wycieczki rowerowe Wycieczka Szlakiem Kanału Elbląskiego 11.06.2017
Wycieczka Szlakiem Kanału Elbląskiego 11.06.2017 Drukuj

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza rowerzystów na wycieczkę rowerową zaawansowaną "Szlakiem Kanału Elbląskiego" w dniu 11 czerwca 2017 r. (niedziela).

Wycieczka rowerowa w ramach dyscypliny rajdy rowerowe zaawansowane w ramach VIII edycji Olsztyn. Aktywnie! Rajd dofinansowany przez Urząd Miasta Olsztyna. Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny. Podczas wycieczki obowiązuje regulamin Olsztyn. Aktywnie! i Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R. Zapisy na wycieczkę rowerową w terminie do dnia 31 maja 2017. Udział w wycieczce po zgłoszeniu chęci uczestnictwa emial: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting